Apie KD Jupiter

Kodėl verta rinktis KD Jupiter ?

Misija – patenkinti klientų poreikius ne tik pervežant krovinį iš taško A į tašką B, tačiau ir koordinuoti visą jų logistikos grandinę. Nuolat tobulinti ir vystyti teikiamas paslaugas, išlaikyti aukštą kompanijos integracijos lygį rinkoje, pateikti patogesnius logistikos sprendimus. Būti geriausiu pasirinkimu ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Vizija – stipri, plataus spektro logistikos paslaugas teikianti įmonė su stipriai išplėstu ilgalaikių partnerių tinklu Europoje.

Gaukite pasiūlymą

Ką mes veikiame?

Šiais laikais daugelis Jūsų komunikuojate ir bendradarbiaujate su žmonėmis iš visų pasaulio kampelių, prekiaujate įvairiausio pobūdžio bei tipo prekėmis, todėl patikimo logistikos partnerio pasirinkimas yra ne tik kaštų mažinimas, tačiau ir Jūsų įvaizdžio dalis. Viena globalia rinka tapusiame pasaulyje saugus ir operatyvus krovinių pristatymas yra vienas iš svarbiausių reikalavimų visoje tiekimo grandinėje. Kai prekės vežamos iš vienos šalies į kitą, pageidaujate, kad vežami produktai tikslą pasiektų laiku ir visas krovinių gabenimo procesas vyktų sklandžiai, taigi, pirmiausia, įsitikinkite, kad Jūsų krovinys patektų į tinkamas ir kvalifikuotas rankas.

Pilni kroviniai

Kodėl Mes?

Pasiūlysime Jums kokybę, operatyvumą bei modernų ir patikimą transportą. Krovinių pervežimo srityje esame tvirtas pozicijas užsitarnavusi įmonė. Teikiame kvalifikuotas dalinių, smulkių bei pilnų krovinių gabenimo, distribucijos bei visas logistikos paslaugas tiek visoje Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Krovinių vežimas kelių, jūrų ar oro transportu – pagrindinė įmonės veikla, kuria užsiimame jau daugelį metų, kaip tik todėl klientams galime pasiūlyti pačias palankiausias sąlygas, o, svarbiausia, esant ypatingiems poreikiams – visada rasime sprendimą.

Pusfūrė su liftu

Ką mes veikiame?

Mūsų klientai – draugaujame ir su vieną siuntą prireikus parsisiųsti ar išsiųsti fiziniais asmenimis, ir su stambiomis ar vidutinėmis Lietuvos bei užsienio bendrovėmis, kurių veiklai yra nuolatinis siuntų gabenimo ar stambių krovinių pervežimo paslaugų poreikis.

Dažniausi mūsų gabenamų krovinių tipai:

  • Žaliavų pervežimas;
  • Statybinių medžiagų pervežimas;
  • Žemės ūkio įrengimų ar žemės ūkio produkcijos pervežimas;
  • Vartojimo sferos (galutinių produktų, skirtų galutiniam vartojimui) pervežimas;
  • Kitų rūšių prekių pervežimas.

Profesionalių, kvalifikuotų mūsų darbuotojų komanda atsakingai kontroliuoja krovinių judėjimą. Jų tikslas – užtikrinti, jog mums patikėti kroviniai sutartu laiku sėkmingai ir saugiai pasiektų galutinį punktą. Nuolat siekiame tobulėti, kad galėtumėme savo klientams pasiūlyti kuo palankesnes pervežimo sąlygas bei garantuoti kokybišką, kvalifikuotą ir draugišką personalo aptarnavimą. Jūsų patogumui su mumis susikalbėsite ne tik lietuvių, bet ir anglų, vokiečių, rusų, lenkų bei italų kalbomis.

Vilkikas su puspriekabe

Kodėl Mes?

Plėsdami klientų ir naujų partnerių ratą nuolat dalyvaujame tarptautinėse transporto ir logistikos parodose visoje Europoje, domimės rinkoje vykstančiais procesais. Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų operatyvumą bei kokybę modernizuojame logistikos procesų valdymo technologijas bei programas.

Didžiakūbė

Mūsų kredo

Krovinio gabenimas saugiai, patikimai ir laiku!