Krovinių pervežimas iš / į Italiją

Ieva
Ieva Rutavičienė
Transporto vadybininkė
Kristina
Kristina Adomavičiūtė
Vadybininkės asistentė

Krovinių pervežimas iš Italijos / į Italiją

2017 metais visas Italijos prekių eksportas sudarė 482 mlrd. $, o importas - 441 mlrd. $. Italijos prekybos balansas su Lietuva - teigiamas. Iš Lietuvos į Italiją pervežta prekių už 609 mln. $, o iš Italijos į Lietuvą - 1.59 mlrd. $. Didžiausią dalį visų pervežimų tarp Italijos ir Lietuvos sudaro:

  • santechnikos gaminių pervežimas
  • alkoholinių gėrimų pervežimas
  • tekstilės gaminių pervežimas
  • baldų pervežimas
  • trašų pervežimas
  • medžio gaminių pervežimas
  • maisto produktų pervežimas
  • žemės ūkio technikos pervežimas

Nuolatinis krovinių pervežimas iš Italijos, į Italiją – tai kasdienis mūsų darbas. Priklausomai nuo krovinio dydžio bei pristatymo skubumo, parenkame tinkamiausią pervežimo būdą Jūsų kroviniui. Smulkesnius krovinius dažniausiai surenkame mažesnėmis mašinomis, suvežame į terminalą, kuriame vėliau visi kroviniai pakraunami į didelius sunkvežimius bei pervežami tarptautiniu maršrutu.

Linijiniai pervežimai tarp Italijos ir Lietuvos vykdomi kartą per savaitę.

Sunkvežimiai su daliniais kroviniais iš Lietuvos į šiaurės Italiją: Milanas, Turinas, Padova, Verona, Florencija, kryptimis išvyksta I bei pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Sunkvežimiai su daliniais kroviniais iš Lietuvos į centrinę ir pietų Italiją: Ankona, Roma, Neapolis, Baris, kryptimis išvyksta I bei pristatomi per 4-5 darbo dienas.

Sunkvežimiai su daliniais kroviniais iš šiaurės Italijos į Lietuvą: Kaunas, Vilnius, Šiauliai, Klaipėda, Panevėžys, kryptimis išvyksta V bei pristatomi per 2 darbo dienas.

Sunkvežimiai su daliniais kroviniais iš centrinės ir pietų Italijos į Lietuvą: Kaunas, Vilnius, Šiauliai, Klaipėda, Panevėžys, kryptimis išvyksta V bei pristatomi per 4-5 darbo dienas.

Į Italijos salas: Sardiniją ir Siciliją pervežimai vykdomi atskiru susitarimu.

Domina krovinių gabenimas iš Italijos, į Italiją? Susisiekite su mūsų vadybininku!