Dalinių krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimas – LTL (less than truck load): transportavimo galimybė, kai vienas krovininis sąstatas yra skiriamas keliems kroviniams (nuo – iki ) pervežti. Krovinius surenkame tiesiogiai iš kelių skirtingų vietų ir pristatome skirtingiems adresatams iki durų.
Dalinių krovinių pervežimas rekomenduojamas tiems, kurių kroviniai siekia mažiau nei 2 tonas. Dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje trunka apie parą, o užsienio šalyse apie tris dienas.

Dalinių krovinių pervežimas, priklausomai nuo jų dydžio, pasikrovimo datos bei laiko gali būti surinkti tiek tiesiogiai su dideliu automobiliu, tiek su mažesnėmis mašinomis, juos atvežant iki terminalo, kuriame visi mažesni kroviniai vėliau konsoliduojami ir sukraunami į didelius automobilius pagal kryptis.

Vienas iš patraukliausių būdų Išlaisvinti „atsargose“ užšaldytą kapitalą, yra „kaip tik laiku“ (angl. „JUST IN TIME“) logistika. Pasirinkus pastarąjį būdą, įmonėms nebereikia užpirkinėti didelio kiekio prekių, taip išvengiant ne tik palūkanų bankui mokėjimo, tačiau nebelieka ir sandėliavimo kaštų.

Šiai transporto rūšiai dažniausiai naudojamos transporto priemonės:

Pusfūrės Mini sunkvežimiai Mikroautobusai
Su keltuvu (liftu) gale, kietašonės arba užuolaidinės, su bortais ar be bortų, krovumas 15-22e.p / 35-65cmb. / 3,5-10t. Su keltuvu (liftu) gale, kietašoniai arba užuolaidiniai, su bortais ar be bortų, krovumas 8-10e.p / 15-25cmb. / 1-2t. Krovumas 4-6 e.p / 10-15cmb. / 1-2t.