Smulkių krovinių pervežimas

Smulkių krovinių pervežimas

Ne visiems prireikia gabenti kelias tonas sveriančius krovinius, kai kuriais atvejais tereikia išsiųsti detalę, be kurios neįmanoma pataisyti mašinos ir panašiai. Suprasdami tai, užsakovams siūlome smulkių krovinių gabenimo paslaugas nuo durų iki durų:

  • siuntų , siuntinių pervežimas
  • įsigytų prekių internetu pervežimas
  • dviračių pervežimas
  • įvairių daiktų, lagaminų pervežimas

Smulkių krovinių pervežimas atliekamas krovinius konsoliduojant. Su mažomis mašinomis siuntos surenkamos iš užsakovų, tada viskas suvežama į toje teritorijoje esantį terminalą kuriame atliekama krovinių konsolidacija, bei ta pačia kryptimi, didele mašina, išsiunčiamas didelis siuntų kiekis. Visos siuntos atvyksta į kitoje šalyje esantį terminalą, vėliau išrūšiuojamos pagal miestus, bei pakraunamos į mažas mašinas galutiniam pristatymui. Toks smulkių krovinių pervežimo būdas, atpigina patį pervežimą, tačiau yra ir keletas neigiamų aspektų – ilgesnis pervežimo laikas nei įprastai, bei siunčiamos prekės įpakavimas turi būti atsparus keletui perkrovimų.

Kaip ir visi mūsų gabenami kroviniai taip ir smulkūs kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.

Šiai transporto rūšiai dažniausiai naudojamos transporto priemonės:

Pusfūrės Mini sunkvežimiai Mikroautobusai
Su keltuvu (liftu) gale, kietašonės arba užuolaidinės, su bortais ar be bortų, krovumas 15-22e.p / 35-65cmb. / 3,5-10t. Su keltuvu (liftu) gale, kietašoniai arba užuolaidiniai, su bortais ar be bortų, krovumas 8-10e.p / 15-25cmb. / 1-2t. Krovumas 4-6 e.p / 10-15cmb. / 1-2t.